projektpraca.eu

Kontroler wtryskiwaczy - staż z możliwością zatrudnienia

Fundacja Heros
  • Dodano: 28 lipca 2020
  • Ważna do: 28 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy stażysty do firmy prowadzącej działalność związaną z samochodami osobowymi i dostawczymi. Firma zajmuje się sprzedażą części samochodowych, prowadzi warsztat samochodowy oraz oferuje sprzedaż i sprawdzanie wtryskiwaczy. Miejsce pracy: Suchedniów. Dla osoby, która sprawdzi się na stażu, możliwość zatrudnienia.

Na czym polega praca?

  • na sprawdzaniu wtryskiwaczy do samochodów, rozkręcaniu i składaniu elementów
  • praca lekka, głównie siedząca
  • zapewnione przeszkolenie
  • system jednozmianowy, od poniedziałku do piątku

Co oferujemy?

  • 3 - miesięczny staż z możliwością zatrudnienia
  • stypendium stażowe
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • zwrot kosztów dojazdu na staż

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres: magda.fundacjaheros@gmail.com

Kontakt: 539 - 309 -781

Fundacja Heros.

Wymagania

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • osoby bez zatrudnienia
  • z woj. świętokrzyskiego, najlepiej z okolic Suchedniowa.
  • wiek aktywności zawodowej
  • zdolności manualne, umiejętność posługiwania się narzędziami
  • mile widziane doświadczenia w pracach jako mechanik, pomoc mechanika itp.
  • chęć do pracy