projektpraca.eu

Grafika komputerowa - szkolenie zdalne

Fundacja Heros
  • Dodano: 12 marca 2024
  • Ważna do: 30 kwietnia 2024
209
2024-03-12 2024-04-30

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca zawodowo osoby z niepełnosprawnością, zaprasza studentów i absolwentów szkół wyższych z orzeczeniem o niepełnosprawności do udziału w projekcie pn. Absolwent w drodze do kariery II!

W ramach projektu przewidziane szkolenie w formie zdalnej:

GRAFIKA KOMPUTEROWA.

Oferujemy:

  • 112 h szkolenia w wygodnej formie zdalnej
  • materiały szkoleniowe oraz kameralną grupę uczestników
  • certyfikat ukończenia szkolenia
  • dodatek motywacyjny w wysokości 450 zł miesięcznie wypłacany do końca września 2024 (możliwość zwiększenia kwoty dodatku!)

Osoby zainteresowane po szkoleniu mogą zrealizować staż zawodowy z wypłacanym stypendium stażowym!

Liczba miejsc ograniczona, zgłoś się już dziś!

Wymagania

Aby zakwalifikować się do projektu należy spełniać WSZYSTKIE poniższe wymagania:

  • posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

  • posiadające status studenta ostatniego roku studiów wyższych (licencjat, magister, inżynier, podyplomowe) lub statusu absolwenta, który ukończył studia w ciągu ostatnich 5 lat (szczególnie mile widziane osoby na kierunkach Informatycznych, technicznych)

  • pozostające bez zatrudnienia oraz w wieku aktywności zawodowej,

  • zamieszkujące teren województwa świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubelskiego, mazowieckiego.

Prosimy o przesłanie cv na adres: magda.tomczak@fundacjaheros.org

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

539 309 781

ul. Wesoła 51/531
Kielce

Kontakt z pracodawcą

539309781

Adres e-mail

magda.tomczak@fundacjaheros.org