projektpraca.eu

Asystent wsparcia technicznego - branża IT

Fundacja Heros
  • Dodano: 09 kwietnia 2024
  • Ważna do: 31 maja 2024
145
2024-04-09 2024-05-31

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca osoby z niepełnosprawnością, zaprasza do wzięcia udziału w projektach współfinansowanych ze środków PFRON.

W ramach projektów oferujemy udział w stażu zawodowym:

stanowisko: Asystent wsparcia technicznego - branża IT
Miejsce stażu: Kielce
Stypendium stażowe: 2294,99 zł brutto miesięcznie
Zwrot kosztów dojazdu z i na staż
Wsparcie opiekuna stażu
Ubezpieczenie, składki ZUS

Zakres obowiązków:

  • pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • pomoc w przygotowywaniu aplikacji i stron internetowych
  • pomoc w aktualizacji i modernizacji baz danych

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie informatyczne lub techniczne
  • mile widziane prawo jazdy kat B.
  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • wiek aktywności zawodowej
  • osoby bez zatrudnienia
  • z woj świętokrzyskiego.

NALEŻY SPEŁNIAĆ WSZYSTKIE POWYŻSZE WYMAGANIA.

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń!
Rozpocznij swoją karierę zawodową razem z Fundacją Heros!

Wyślij cv na adres: magda.tomczak@fundacjaheros.org

Kontakt: 539 309 781.

Fundacja Heros,
ul. Wesoła 51/531
Kielce.

Kontakt z pracodawcą

539309781

Adres e-mail

magda.tomczak@fundacjaheros.org