Technik masażysta za 0 zł - maximum praktyki - zdobądź zawód w bezpłatnej szkole medycznej w Kielcach

Szkoła Medyczna PRO Civitas
  • Dodano: 18 grudnia 2020
  • Ważna do: 31 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Czym się zajmuje masażysta?

Praca w zawodzie masażysty polega na bezpośrednim kontakcie z pacjentami. Technik masażysta to średni personel medyczny. Wykonuje masaż w: medycynie, sporcie, kosmetyce i profilaktyce, zgodnie w wymogami wiedzy medycznej, które usprawniają leczenie i rehabilitację chorych, relaksują i odmładzają zdrowych. Masażysta wykonuje zabiegi ręcznie, za pomocą strumienia wody lub urządzeń mechanicznych.

PERSPEKTYWY PRACY

GDZIE MOŻESZ PRACOWAĆ PO UKOŃCZENIU KIERUNKU TECHNIK MASAŻYSTA?

Technik masażysta może pracować jako członek zespołu rehabilitacyjnego bądź świadczyć usługi indywidualnie:

  • szpitale, oddziały rehabilitacyjne,
  • zakłady opiekuńczo-lecznicze,
  • przychodnie,
  • publiczne i niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej ,
  • sanatoria,
  • uzdrowiska.

Wymagania

Zdecyduj, czy chcesz bezpłatnie zdobyć zawód medyczny i uczyć się w pozytywnej atmosferze? PROponujemy Ci Wyższy Wymiar Edukacji! Dołącz do nas i bądź PRO!

ZOSTAŃ TECHNIKIEM MASAŻYSTĄ W 2 LATA

W Szkole Medycznej PRO Civitas w Kielcach:

- nie wymagamy matury - wystarczy wykształcenie średnie,

- zdobędziesz UPRAWNIENIA PAŃSTWOWE oraz dyplom zawodowy MEN uprawniający do pracy,

- nasi wykładowcy to praktycy z wieloletnim stażem w danej dziedzinie, - skorzystasz z naszych PROfesjonalnie wyposażonych pracowni opieki dziecięcej i nowoczesnego sprzętu,

- masz szansę na zdobycie cennego doświadczenia już w trakcie nauki podczas praktyk, - zapewniamy największą liczbę godzin praktycznych,

- będziesz się uczyć CAŁKOWICIE ZA DARMO,

- otrzymasz bezpłatnie PAKIET OFFICE 365 (Word, Excel, PowerPoint, Team itp.),

- w razie potrzeby wystawimy Ci bezpłatnie zaświadczenia i wyrobimy legitymację szkolną,

- będziesz uczyć się języka angielskiego,

- PROfesjonalnie przygotujemy Cię do egzaminów zawodowych - zdawalność egzaminów w 2020 r. naszej szkole wynosi 99,9%,

- masz zniżkę na dodatkowe szkolenia pedagogiczne z naszej oferty kursów i szkoleń,

- w podejściu do edukacji jesteśmy elastyczni i nowocześni,

- gwarantujemy Ci miłą i sympatyczną atmosferę w szkole,

- łączymy jakość z nowoczesnością - w naszej szkole prowadzimy zajęcia w oparciu o sprawdzone metody i nowoczesne rozwiązania.

Ucz się bezpłatnie w Szkole PRO Civitas:

0 zł - wpisowe

0 zł - czesne

0 zł - legitymacja i indeks

0 zł - zaświadczenia

0 zł - egzaminy i poprawki

Żadnych konsekwencji za zerwanie umowy czy niską frekwencję!

Jak zostać słuchaczem Szkoły PRO Civitas?

Do naszych szkół możesz zapisać się, jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie - nie potrzebujesz matury. Nie musisz też czekać roku na zajęcia, ponieważ rekrutujemy dwa razy w roku - na wrzesień i luty.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś BEZPIECZNIE Z DOMU

lub odwiedź nasz sekretariat: Szkoły Policealne PRO Civitas w Kielcach
ul. Paderewskiego 9

Znajdź nas w sieci: https://www.facebook.com/szkolaprocivitas