Szkolenie - Pracownik administracyjno-biurowy z modułem Kadry-Płace

AZ FFM
  • Dodano: 07 kwietnia 2021
  • Ważna do: 21 kwietnia 2021
174
2021-04-07 2021-04-21

Opis stanowiska pracy

Fundacja Fuga Mundi - oddział świętokrzyski- zaprasza osoby niepełnosprawne do zapisów na szkolenie zdalne pn.:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY Z MODUŁEM KADRY I PŁACE. (105h)

Szkolenie zakończone jest uzyskaniem certyfikatu.

W ramach szkolenia oferujemy:

- stypendium szkoleniowe,

- bezpłatne materiały,

- ubezpieczenie NNW,

Po pomyślnym ukończeniu szkolenia istnieje możliwość uzyskania zatrudnienia lub podjęcia stażu na stanowisku zgodnym z tematyką kursu.

Wymagania

Aby wziąć udział należy:

  • posiadać aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • mieszkać w woj. świętokrzyskim
  • być w wieku aktywności zawodowej (osoby, które nie osiągnęły wieku emerytalnego).
  • nie korzystać z żadnej formy aktywizacji (np. WTZ, projekty finansowane ze środków publicznych), których kompleksowe formy wsparcia są/były zbieżne ze wsparciem planowanym w ramach Projektu).

UWAGA!! Na razie trwają zapisy chętnych poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. Po pozytywnej weryfikacji, kandydaci będą zapraszani celem wypełnienia dokumentacji rekrutacyjnej.

Więcej szczegółowych informacji pod numerem telefonu 534-036-447 lub kielce@ffm.pl

Kontakt z pracodawcą

534 036 447, w godzinach 8-16.

Adres e-mail

kielce@ffm.pl