Opiekunka dziecięca - nowy kierunek za darmo w szkole PRO Civitas

Szkoła Medyczna PRO Civitas
  • Dodano: 18 grudnia 2020
  • Ważna do: 31 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Czym zajmuje się opiekunka dziecięca?

Opiekunka dziecięca to w obecnych czasach zawód popularny, zarówno wśród osób młodych, jak i nieco starszych. Opiekunka planuje i organizuje czas dzieciom, jednocześnie wprowadzając skuteczne działania wychowawcze i edukacyjne. Wspomaga rozwój dziecka i pomaga podopiecznym w codziennych czynnościach.

Dyplomowane opiekunki dziecięce sprawują funkcję opiekuńczo-wychowawczą. Troszczą się zarówno o bezpieczeństwo, jak i rozwój dzieci zdrowych, chorych, jak i tym ze stwierdzonym stopniem niepełnosprawności. Każdego dnia ułatwiają najmłodszym dorastanie, wykonując przy tym szereg czynności pielęgnacyjno-higienicznych. Opiekunka to zawód dla ludzi z pasją, którzy kochają dzieci ponad wszystko ????

Gdzie możesz pracować? Perspektywy zatrudnienia opiekunki dziecięcej:

- Żłobki

- Przedszkola

- Kluby dziecięce

- Rodziny ? opieka prywatna dzieci

- Domy małego dziecka

- Dziecięce oddziały szpitalne

- Placówki opiekuńczo-wychowawcze.

Wymagania

Zdecyduj, czy chcesz bezpłatnie zdobyć zawód medyczny i uczyć się w pozytywnej atmosferze? PROponujemy Ci Wyższy Wymiar Edukacji! Dołącz do nas i bądź PRO!

ZOSTAŃ OPIEKUNKĄ DZIECIĘCĄ W 2 LATA

W Szkole Medycznej PRO Civitas w Kielcach:

- nie wymagamy matury - wystarczy wykształcenie średnie,

- zdobędziesz UPRAWNIENIA PAŃSTWOWE oraz dyplom zawodowy MEN uprawniający do pracy,

- nasi wykładowcy to praktycy z wieloletnim stażem w danej dziedzinie, - skorzystasz z naszych PROfesjonalnie wyposażonych pracowni opieki dziecięcej i nowoczesnego sprzętu,

- masz szansę na zdobycie cennego doświadczenia już w trakcie nauki podczas praktyk, - zapewniamy największą liczbę godzin praktycznych,

- będziesz się uczyć CAŁKOWICIE ZA DARMO,
- otrzymasz bezpłatnie PAKIET OFFICE 365 (Word, Excel, PowerPoint, Team itp.),
- w razie potrzeby wystawimy Ci bezpłatnie zaświadczenia i wyrobimy legitymację szkolną,
- będziesz uczyć się języka angielskiego,
- PROfesjonalnie przygotujemy Cię do egzaminów zawodowych,
zdawalność egzaminów w 2020 r. naszej szkole wynosi 99,9%,
- masz zniżkę na dodatkowe szkolenia pedagogiczne z naszej oferty kursów i szkoleń,
- w podejściu do edukacji jesteśmy elastyczni i nowocześni,
- gwarantujemy Ci miłą i sympatyczną atmosferę w szkole,
- łączymy jakość z nowoczesnością
- w naszej szkole prowadzimy zajęcia w oparciu o sprawdzone metody i nowoczesne rozwiązania.

Ucz się bezpłatnie:

0 zł - wpisowe

0 zł - czesne

0 zł - legitymacja i indeks

0 zł - zaświadczenia

0 zł - egzaminy i poprawki

Żadnych konsekwencji za zerwanie umowy czy niską frekwencję!

Jak zostać słuchaczem Szkoły PRO Civitas?

Do naszych szkół możesz zapisać się, jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie - nie potrzebujesz matury. Nie musisz też czekać roku na zajęcia, ponieważ rekrutujemy dwa razy w roku - na wrzesień i luty.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś BEZPIECZNIE Z DOMU

lub odwiedź nasz sekretariat:
Szkoły Policealne PRO Civitas w Kielcach
ul. Paderewskiego 9

Znajdź nas w sieci:

TikTok