Kadry i płace- szkolenie dla studentów i absolwentów z orzeczeniem o st. niepełnosprawności

Fundacja Heros
  • Dodano: 09 marca 2020
  • Ważna do: 09 kwietnia 2020

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy studentów i absolwentów szkół wyższych na bezpłatne szkolenie z kadr i płac w ramach projektu pn. " Absolwent w drodze do kariery".

W ramach projektu oferujemy:

  • kurs z kadr i płac (prawo pracy, naliczanie wynagrodzeń, płace, ubezpieczenia społeczne, obsługa programu PŁATNIK)
  • pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia po ukończonym kursie
  • staże zawodowe

Wymagania

Projekt skierowany jest do osób spełniających następujące kryteria:

  • posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (warunek konieczny),
  • odbywanie ostatniego roku studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktoranckich,
  • posiadanie statusu absolwenta szkoły wyższej ( ukończenie studiów wyższych w przeciągu ostatnich 5 lat),
  • na dzień przystąpienia do projektu pozostawanie bez zatrudnienia,
  • zamieszkanie na terenie województwa świętokrzyskiego;