projektpraca.eu

Kadry i płace (nauka)

Fundacja Heros
  • Dodano: 12 lutego 2020
  • Ważna do: 12 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy studentów i absolwentów szkół wyższych na szkolenie z kadr i płac w ramach projektu pn. " Absolwent w drodze do kariery".

W ramach projektu oferujemy:

  • kurs z kadr i płac (prawo pracy, naliczanie wynagrodzeń, płace, ubezpieczenia społeczne, obsługa programu PŁATNIK)
  • pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia po ukończonym kursie
  • staże zawodowe
  • szkolenie jest bezpłatne.

Wymagania

Projekt skierowany jest do osób spełniających podane kryteria:

  • posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,
  • odbywanie ostatniego roku studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktoranckich lub posiadanie statusu absolwenta szkoły wyższej ( ukończenie studiów wyższych w przeciągu ostatnich 5 lat),
  • na dzień przystąpienia do projektu pozostawanie bez zatrudnienia,
  • zamieszkanie na terenie województwa świętokrzyskiego;