Bezpłatny kurs - Technolog Robót Wykończeniowych w Budownictwie

ZDZ Kielce
  • Dodano: 13 kwietnia 2022
  • Ważna do: 31 maja 2022

Opis stanowiska pracy

KURS: TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE + UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE

Projekt: ?ŚWIĘTOKRZYSKI POLIGON AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ?

WSPARCIE W RAMACH PROJEKTU:

  • BEZPŁATNE DORADZTWO ZAWODOWE/JOBCOACHING, POŚREDNICTWO PRACY
  • BEZPŁATNY KURS
  • PŁATNE STAŻE

Wymagania

Uczestniczką/Uczestnikiem projektu może być osoba należąca do minimum jednej z niżej wymienionych grup:

  • osoby bezrobotne (w tym zarejestrowane w Powiatowym/Miejskim Urzędzie Pracy jako bezrobotne), poszukujące pracy (pozostające bez zatrudnienia) lub bierne zawodowo, zwłaszcza te znajdujące się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, tj.:

- osoby po 50 roku życia
- kobiety
- osoby długotrwale bezrobotne
- osoby z niskimi kwalifikacjami

  • osoby pracujące, tj. ubodzy pracujący, osoby zatrudnione na umowach krótkoterminowych oraz w ramach umów cywilno-prawnych