projektpraca.eu

Bezpłatny kurs Operatora koparko-ładowarki

Ośrodek Kształcenia i Promowania Kadr "THETA"
  • Dodano: 16 marca 2023
  • Ważna do: 30 marca 2023

Opis stanowiska pracy

Ośrodek Kształcenia i Promowania Kadr "THETA" zaprasza wszystkie osoby bezrobotne niezarejestrowane w Urzędzie Pracy, które nie ukończyły 29 roku życia do udziału w projekcie unijnym "NOWY ZAWÓD DLA MŁODYCH"

Oferujemy:

- bezpłatny kurs "Operator koparko-ładowarki" - czas trwania 134 godzin

- doradztwo zawodowe i pośrednictwo pracy

- stypendium szkoleniowe wypłacane za udział w szkoleniu zawodowym

- materiały do nauki oraz podręcznik Maciej Jodłowski "Maszyny do robót ziemnych. ABC operatora"

- wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim stażem pracy

- poczęstunek podczas zajęć

- egzamin państwowy przed komisją z Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie. Uprawnienia po pozytywnie zdanym egzaminie, wpisywane są do Książki Operatora Maszyn Roboczych

Zmień swoje życie już dziś ! Ukończ kurs i zdobądź pracę w zawodzie, który Cię interesuje !

Wymagania

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby bezrobotne niezarejestrowane w Urzędzie Pracy lub bierne zawodowe w wieku 18-29 lat, zamieszkałe lub uczące się na terenie woj. świętokrzyskiego. Warunkiem udziału w szkoleniu jest złożenie dokumentów rekrutacyjnych wraz z Zaświadczeniem z ZUS o niepodleganiu składkom z tytułu zatrudnienia do Biura Projektu przy Ul. Leszczyńskiej 45 w Kielcach.

Dokumenty do pobrania na stronie: www.thetakielce.pl/zawod-dla-mlodych/