Bezpłatne szkolenie - zaawansowane arkusze kalkulacyjne i edytory tekstu w pracy biurowej

FFM
  • Dodano: 14 marca 2023
  • Ważna do: 28 marca 2023

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do zapisów na zdalne BEZPŁATNE SZKOLENIE w ramach projektu aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością.

ZAAWANSOWANE ARKUSZE KALKULACYJNE I EDYTORY TEKSTU W
PRACY BIUROWEJ

OFERUJEMY:

- Przeszkolenie w w/w zakresie,
- Wypłacamy DODATEK MOTYWACYJNY za każdą
  godzinę szkolenia,
- Bezpłatne materiały szkoleniowe,
- Na czas szkolenia opłacamy składki na ubezpieczenie
  oraz gwarantujemy ubezpieczenie NNW.
- Zaświadczenie i CERTYFIKAT
- Po szkoleniu możesz podjąć staż z zatrudnieniem lub
  zatrudnienie w obszarach związanych z tematyką szkolenia.

Wymagania

ZAPRASZAMY:

-Absolwentów do 5 lat po ukończeniu szkoły wyższej oraz studentów ostatniego roku   studiów wyższych (mgr, lic., inż.)
-posiadających aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności*
 nie będących w zatrudnieniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłania CV na adres kielce@ffm.pl  z dopiskiem w tytule „Szkolenie”

Szczegóły pod nr tel. 739 976 571

* Oferta realizowana jest w ramach projektu „Start kariery” współfinansowanego ze     środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.