projektpraca.eu

Bezpłatne szkolenie - "kadry i płace"

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości
  • Dodano: 13 stycznia 2020
  • Ważna do: 13 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym kursie KADRY I PŁACE, finansowanym ze środków unijnych.

Kurs obejmuje 100 godzin dydaktycznych (teoria + praktyka) i odbywa się w grupach 12 osobowych. Rozpoczęcie zajęć już w styczniu 2020!

OFERUJEMY:

- profesjonalne szkolenie prowadzone przez doświadczonych wykładowców

- elastyczne godziny zajęć (szkolenie odbywa się w systemie weekendowym lub wieczorowym)

- nowoczesną salę komputerową

- kompleksową obsługę podczas szkolenia - serwis kawowy, materiały dydaktyczne, pomoc przy wszelkich formalnościach, miłą atmosferę

Wymagania

Zapraszamy do udziału osoby po 50 roku życia z województwa świętokrzyskiego, zainteresowane podnoszeniem, zdobyciem lub uzupełnieniem kwalifikacji zawodowych. Szkolenie kierowane jest do osób niezależenie od sytuacji społeczno - zawodowej, zarówno dla osób pracujących, biernych zawodowo lub pozostających bez zatrudnienia.

Skontaktuj się z nami:

Al. IX Wieków Kielc 6/24 Kielce

tel. 41 345 39 08

e-mail: a_zagninska@kswp.org.pl