projektpraca.eu

Bezpłatne szkolenia komputerowe

Profesjonalne Szkolenia Informatyczne Sp. z o.o.
  • Dodano: 30 stycznia 2020
  • Ważna do: 15 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe na 2 poziomach zaawansowania: Kompetencje cyfrowe od podstaw oraz Zaawansowane kompetencje cyfrowe.

W ramach projektu otrzymają Państwo bezpłatnie: 80 godzin lekcyjnych szkolenia komputerowego (m.in. w zakresie tworzenia treści, obliczeń, analizy danych, komunikacji on-line i bezpieczeństwa), materiały szkoleniowe i piśmiennicze, egzamin, certyfikat oraz poczęstunek.

Szkolenia reazliowane w ramach projketu "e-obywatel - nowe kwalifikacje cyfrowe" RPSW.08.04.03, współfinansowanego z UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Więcej informacji oraz ankieta zgłoszeniowa do pobrania na stronie projektu: http://www.eobywatel2020.psi.kielce.pl

 

Wymagania

-wiek powyżej 25 lat;

- zamieszkanie, praca lub nauka na terenie Kielce lub gmin ościennych (KOF): Chmielnik, Chęciny, Górno, Daleszyce, Morawica, Masłów, Miedziana Góra, Piekoszów, Strawczyn, Sitkówka-Nowiny, Zagnańsk.

Pierwszeństwo udziału dla osób powyżej 50 roku życia, osób z wykształceniem co najwyżej średnim, osób z niepełnosprawnościami oraz osób bezrobotnych.

Więcej informacji o szkoleniach oraz ankieta zgłoszeniowa do pobrania na stronie projektu: http://www.eobywatel2020.psi.kielce.pl oraz w biurze projektu.

Podobne oferty

Nauczyciel oligofrenopedagog

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach
  • Kielce
  • Wczoraj

Fizjoterapeuta

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach
  • Kielce
  • Wczoraj