projektpraca.eu

Bezpłatne szkolenia i kursy zawodowe- duży wybór!

AZ FFM
  • Dodano: 08 kwietnia 2021
  • Ważna do: 22 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Fundacja Fuga Mundi oddział świętokrzyski zaprasza osoby z niepełnosprawnością do udziału w projektach: " Zatrudnienie", "Stawiam na pracę", "Droga do zatrudnienia"

Celem projektów jest aktywizacja zawodowa oraz wprowadzenie osób z niepełnosprawnością na otwarty rynek pracy. Zapewniamy profesjonalną pomoc w podniesieniu kwalifikacji oraz w znalezieniu zatrudnienia dostosowanego do indywidualnych potrzeb i predyspozycji Klienta.

W ramach Projektów oferujemy:
-Darmowe porady prawne i psychologiczne, wsparcie trenera pracy oraz pośrednika pracy.
-Profesjonalne szkolenia zawodowe (ze stypendium szkoleniowym) zakończone certyfikatem
( do wyboru m.in.
1. Obsługa sklepu internetowego z e-marketingiem i elementami grafiki komputerowej,
2. Pracownik administracyjno-biurowy z modułem Kadry i Płace.
3. Pracownik biurowy ds. fakturowania i rozliczeń.
4. Rejestratorka medyczna z obsługą sekretariatu.
5. Obsługa administracyjno-biurowa firmy.)

-Staż zawodowy wraz ze stypendium,
-Zwrot kosztów dojazdów,
- Ubezpieczenie NNW,

Wymagania

DO ZAPISU ZAPRASZAMY OSOBY:
-bezrobotne, bierne zawodowo.
-zamieszkałe na terenie województwa świętokrzyskiego ,
-posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
-w wieku aktywności zawodowej (nie uczące się w trybie dziennym) .

UCZESTNICTWO W PROJEKTACH JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE
Nie czekaj! Podnieś swoje kwalifikacje już dziś!

Więcej informacji udzielimy telefonicznie.

Zapraszamy do biura projektu w Kielcach ul. Planty 16c/5. lub przesyłania swojego CV wraz z orzeczeniem na adres kielce@ffm.pl