4-miesięczny staż + kurs "Kierowca operator wózków jezdniowych".

Centrum Kształcenia Zawodowego w Sandomierzu, ul. Okrzei 6
  • Dodano: 19 stycznia 2017
  • Ważna do: 25 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Projekt ?Kompleksowe wsparcie aktywności zawodowej osób powyżej 29 roku życia z terenu województwa świętokrzyskiego (2 edycja)? realizowany jest przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach na podstawie Umowy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-202 0. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt skierowany został do 216 osób powyżej 29 roku życia z terenu województwa świętokrzyskiego, które są bezrobotne ( I lub II profil pomocy), poszukujące pracy lub bierne zawodowo.

Wymagania

Oferowane wsparcie: - doradztwo grupowe i indywidualne (opracowanie Indywidualne Planu Działania) - wysokiej jakości kursy zawodowe (stypendium szkoleniowe, śr 6,23 zł/ godz. oraz zwrot kosztów dojazdu) - pośrednictwo pracy - kurs komputerowy - 4-miesięczne staże (stypendium stażowe, śr. 1695 zł/mc)