projektpraca.eu

Pracownik do Ubojni Drobiu

Adecco Poland
  • Dodano: 27 lutego 2015
  • Ważna do: 04 marca 2015

Opis stanowiska pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364). Dla naszego Klienta poszukujemy: Pracownika do Ubojni Drobiu Aktualnie poszukujemy kobiet i mężczyzn do fizycznej pracy ubojni drobiu. Praca od poniedziałku do piątku oferujemy stawkę godzinową 10 zł/brutto.

Wymagania

Niezbędna jest książeczka sanepidarno - epidemiologiczna oraz orzeczenie lekarza medycyny pracy o możliwości pracy z żywnością. Mile widziane doświadczenie na produkcji.Oferta pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.