projektpraca.eu

Magazynier

Randstad Polska Spółka z o.o.
  • Dodano: 02 maja 2024
  • Ważna do: 16 maja 2024

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - firmy zlokalizowanej w Nowinach poszukujemy osób do pracy na magazynie. Pracowałeś już na podobnym stanowisku? Aplikuj!

link do aplikowania -> [link]

Oferujemy:

  • wynagrodzenie godzinowe  27,70 zł/h brutto + dodatki do godzin nocnych
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia
  • pracę na terenie Nowin
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • pracę na trzy zmiany (6-14-22)
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • dodatkowe benefity (m.in. karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.)

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • motywacja do podjęcia stałej pracy
  • możliwość własnego dojazdu
  • doświadczenie w pracy na produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia