projektpraca.eu

Pracownik produkcji (Torgau, Niemcy)

EuropaJob
  • Dodano: 16 listopada 2018
  • Ważna do: 07 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: - obsługa maszyn do produkcji palet euro i innych - praca fizyczna na linii produkcyjnej - nadzór nad przebiegiem procesu - kontrola jakości wyprodukowanych palet Oferujemy: - pracę w renomowanej międzynarodowej firmie - praca na pełny etat - atrakcyjne wynagrodzenie - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - podstawową stawkę godzinową od 9,27 euro / h + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) - możliwość otrzymania premii po okresie próbnym (100?-300?) co miesiąc w zależności od wyników zakładu , ekwiwalenty urlopowe

Wymagania

- chęć do podjęcia pracy w Niemczech? znajomość języka niemieckiego ( nie jest warunkiem koniecznym ) - mile widziane uprzednie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 zmianowym - mile widziany własny samochód - niezawodność i elastyczność