Mechanik przemysłowy, hydraulik przemysłowy - darmowe zakwaterowanie Norwegia

Jobforce sp. z o.o.
  • Dodano: 26 kwietnia 2024
  • Ważna do: 10 maja 2024
53
2024-04-26 2024-05-10

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy

MECHANIKA PRZEMYSŁOWEGO I HYDRAULIKA PRZEMYSŁOWEGO
od zaraz.
Czas trwania projektu: ok. 4-6 miesięcy.

Oferujemy:
- legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!),
- norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem jeszcze przed wyjazdem,
- przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego,
- feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10, 2% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku,
- darmowe zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju,
- stawkę godzinową – 254, 35 kr/h,
- możliwość pracy 48h tygodniowo,
- darmowe ubrania i narzędzia zapewnione przez pracodawcę już od pierwszego dnia współpracy.

Wymagania

- doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,
- wykształcenie kierunkowe będzie bardzo dużym atutem (hydraulik przemysłowy/ mechanik przemysłowy/ monter)
- język angielski/norweski na poziomie komunikatywnym,
- mile widziane uprawnienia na suwnicę i/lub wózki widłowe (norweskie/skandynawiskie lub UDT),
- zdolności manualne,
- samodzielność,
- umiejętność czytania i pracy według rysunków technicznych.

Kontakt z pracodawcą

+48510281546

Adres e-mail

cv@jobforce.pl