projektpraca.eu

Szef zespołu barmańskiego

Czerwony Fortepian klub i restauracja
  • Dodano: 12 sierpnia 2018
  • Ważna do: 26 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy doświadczonego barmana lub barmankę z Kielc na stanowisko szefa baru głównego w nowej siedzibie klubu Czerwony Fortepian. Oferta pracy wyłącznie dla osób stale mieszkających w Kielcach, mających minimum 3 -letnie doświadczenie w pracy za barem. Konieczna perfekcyjna znajomość zasad obsługi klienta baru, znajomość podstawowych drinków, wódek, piw i innych znajomość zasad zaopatrzenia baru, przyjmowania towaru, rozdzielania towaru. Umiejętność zarządzania zespołem barmańsko-kelnerskim Praca zmianowa, w godzinach popołudniowo wieczornych i nocnych (w weekendy). W pierwszym okresie konieczna obecność codzienna, po ok 1 miesiącu - czas pracy do uzgodnienia. Prosimy do aplikacji dołączać pełne CV.

Wymagania

- wiek 24 - 44 lata - adres stały i mieskzanie stałe w Kielcach - dyspozycycjność - dobre radzebie sobie ze stresem - umiejetnosc zarzadzania zespołem - perfekcyjna znajomośc branzy barmańskiej