projektpraca.eu

Kucharz lub pomoc kuchenna

GRH Polska
  • Dodano: 26 kwietnia 2024
  • Ważna do: 17 maja 2024
93
2024-04-26 2024-05-17

Opis stanowiska pracy

GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje dla francuskiego kontrahenta kandydatów do pracy w hotelarstwie na stanowisku:

POMOC KUCHENNA lub SAMODZIELNY KUCHARZ
Oferta pracy tymczasowej

Termin: 13.05.2024-31.10.2024

Lokalizacja: Hotel 3* La Malene, Francja

Plusy współpracy z GRH:
· Zwrot kosztów dojazdu, a jeżeli współpracowałeś już z Nami to dodatkowo BONUS na POWRÓT
· Zatrudnienie na polskiej umowie – uwzgledniającej prawo francuskie
· Szacowane wynagrodzenie 1600-2000 euro netto/msc
· Pomoc w organizacji wyjazdu i dopełnieniu formalności - nie pobieramy opłat
· Możliwość kontynuacji współpracy również na kolejny sezon
· Bezpłatne zakwaterowanie

Jedyne czego oczekujemy:
· Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy jako pomoc kuchenna/kucharz
· Znajomość języka angielskiego lub francuskiego
· Mile widziany własny samochód na wyjazd

Jesteś na tak! - Wyślij swoje aktualne CV
grhpolska.recruitify.ai/job/ffc701de-c4b7-40d1-bdaa-20226743710c?sourceId=816

Kontakt z pracodawcą

518673665

Adres e-mail

gabriela@grhpolska.com