projektpraca.eu

Pokojówka/Pokojowy -sezon letni

GRH Polska
  • Dodano: 28 marca 2024
  • Ważna do: 11 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

W GRH już myślimy o słonecznych dniach!

GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje dla francuskiego kontrahenta kandydatów do pracy w Hotelarstwie na stanowisku:

POKOJOWA / POKOJOWY
Oferta pracy tymczasowej
Sezon letni: IV.2024-X.2024
A gdzie? - Francja, turystyczne lokalizacje

Zalety współpracy:
· Zwrot kosztów dojazdu, a jeżeli współpracowałeś już z Nami to dodatkowo BONUS na POWRÓT
· Zatrudnienie na polskiej umowie – uwzgledniającej prawo francuskie
· Gwarantowane umową min. 35 godzin pracy tygodniowo
· Szacowane wynagrodzenie 1600-1700 euro netto/msc
· Pokrycie kosztów badań Medycyny Pracy
· Umowę przedstawimy Ci przed wyjazdem
· Pomoc w organizacji wyjazdu i dopełnieniu formalności - nie pobieramy opłat
· Możliwość kontynuacji współpracy również na kolejny sezon
· Bezpłatne zakwaterowanie w hotelu lub obok miejsca pracy + posiłki w czasie pracy
· Wolne dni na zwiedzanie turystycznych zakątków Francji
· Inne korzyści – Zapytaj REKRUTERA

Jedyne czego oczekujemy:
· Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy: Pokojowy/wa, personel sprzątający.
· Znajomość języka angielskiego lub francuskiego
· Dyspozycyjność na cały sezon letni

Co powiesz w tym roku na Francję? Prześlij swoje aktualne CV - abyśmy mogli porozmawiać o ofercie pracy
grhpolska.recruitify.ai/job/fcd99fe0-a5d2-4a45-b819-0a595524b7c6?sourceId=816

Prowadzący rekrutację:

Gabriela Błoniarz
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
+48 518 673 665
gabriela@grhpolska.com