projektpraca.eu

Pomoc apteczna w aptece szpitalnej

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze
  • Dodano: 17 kwietnia 2024
  • Ważna do: 30 kwietnia 2024
964
2024-04-17 2024-04-30

Opis stanowiska pracy

- sprzątanie pomieszczeń czystych w sposób gwarantujący aseptyczne i bezpieczne środowisko pracy w Pracowni Leków Cytostatycznych, mycie utensyliów w recepturze aptecznej, przygotowywanie ich do sterylizacji,

- przenoszenie leków i wyrobów medycznych w trakcie dostaw z komory przyjęć do magazynów, transport między magazynami przy pomocy wózków transportowych platformowych i paletowych.

Wymagania

- Wykształcenie - min. podstawowe,

- Odpowiedzialność, pracowitość, uczciwość,

- Rzetelne i dokładne wykonywanie powierzonych zadań,

- Umiejętność pracy w zespole

Wymagane dokumenty:

- CV,

- oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji wg załączonego wzoru dostępnego na stronie internetowej Szpitala w zakładce ,, PRACA " dot. nabór na stanowisko Pomoc Apteczna w Aptece Szpitalnej,

- Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Termin składania dokumentów : 30.04.2024r.

Miejsce składania dokumentów: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze, ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny  - Sekretariat główny lub pocztą elektroniczną na adres: k.resztak@czerwonagora.pl

Kontakt z pracodawcą

41 346-55-45 w.123,230

Adres e-mail

k.resztak@czerwonagora.pl