projektpraca.eu

Pedagog specjalny

Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział Kielce
  • Dodano: 25 kwietnia 2024
  • Ważna do: 31 maja 2024
170
2024-04-25 2024-05-31

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce ; Poradnia Krajowego Towarzystwa Autyzmu Oddział Kielce

Placówka specjalistyczna, gdzie prowadzona jest kompleksowa diagnostyka, terapia, konsultacje indywidualne

Oferujemy:

  • pracę w młodym, pozytywnym zespole dobrą i przyjazną atmosferę
  • wszystkie niezbędne narzędzia terapeutyczne
  • umowę zlecenie lub umowę o pracę w wymiarze ½ etatu wynagrodzenie umowa zlecenie: 40 zł brutto /godz. Umowa o pracę wynagrodzenie w  odniesieniu do całego etatu: 4 242 – 4 542 zł / mies. brutto

Wymagania

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu pedagogiki specjalnej
  • Doświadczenie w pracy z uczniami z różnymi potrzebami edukacyjnymi minimum 3 miesiące
  • Empatia i zaangażowanie w pracę z dziećmi
  • Mile widziane dodatkowe kursy/ szkolenia, studia podyplomowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Inne wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:

aleksandramazur@autyzm-kielce.pl

Kontakt z pracodawcą

508318661

Adres e-mail