Rejestracja medyczna - szkolenie ze stypendium + staże zawodowe

Fundacja Heros
  • Dodano: 15 kwietnia 2024
  • Ważna do: 31 maja 2024
232
2024-04-15 2024-05-31

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca osoby z niepełnosprawnością, w ramach prowadzonych projektów, współfinansowanych ze środków PFRON, prowadzi rekrutację na szkolenie:

Rejestracja medyczna

  • szkolenie w formie stacjonarnej w Kielcach
  • kameralna grupa szkoleniowa
  • rozpoczęcie koniec maja/czerwiec
  • certyfikat ukończenia szkolenia
  • ubezpieczenie, składki ZUS
  • stypendium szkoleniowe w wysokości 15,31 zł brutto za godzinę szkolenia.

Po zrealizowanym szkoleniu oferujemy możliwość udziału w stażu zawodowym jako:

  • Rejestratorka medyczna
  • Recepcjonistka
  • Pracownik biurowy
    oraz wielu innych stanowiskach.

Oferujemy również wsparcie w poszukiwaniu stałego zatrudnienia, oraz pomoc specjalistów w tym prawnika czy psychologa.

Nie ponosisz żadnych kosztów udziału w projekcie!
Zdobądź nowe kwalifikacje i rozwiń swoje doświadczenie zawodowe!
Liczba miejsc ograniczona!

Wymagania

Wymagania:

  • posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności
  • wiek aktywności zawodowej
  • zamieszkiwanie woj. świętokrzyskiego (w tym Kielc)
  • osoby bez zatrudnienia.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: magda.tomczak@fundacjaheros.org

lub kontakt telefoniczny pod numerem: 539 309 781.

Fundacja Heros,
Kielce, ul. Wesoła 51.

Kontakt z pracodawcą

539309781

Adres e-mail

magda.tomczak@fundacjaheros.org