projektpraca.eu

Telefoniczny doradca klienta

Telbridge
  • Dodano: 24 września 2020
  • Ważna do: 08 października 2020

Opis stanowiska pracy

Jesteś otwarty na nowe wyzwania?
Kontakt z ludźmi nie sprawia Ci problemu?
Jeśli tak to właśnie Ciebie szukamy!

Aplikuj na stanowisko doradcy klienta sieci Play. Twoim zadaniem będzie przedłużanie umów obecnym klientom.

Co możemy Ci zaoferować?
- umowę zlecenie z gwarantowaną stawką 17 zł/h + premie!
- szkolenie wstępne przygotowujące do pracy (nie wymagamy doświadczenia),
- możliwość rozwoju ? u nas awans jest realny!
- pracę w zgranym teamie i świetnej atmosferze,
- bonus 500 zł za doświadczenie w branży,
- kartę MultiSport Plus,
- atrakcyjny program lojalnościowy (zbierasz punkty, które wymieniasz na nagrody),

Poznaj na lepiej:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: kielce@telbridge.pl lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o umieszczenie klauzuli:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Telbridge Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 ? 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.?

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?
- znajomości obsługi komputera,
- dyspozycyjności od pon-pt w godzinach 8-21 oraz dwie soboty w miesiącu między 9-17 (w ramach tych godzin, grafik jest elastyczny),
- zaangażowania,
- utrzymania dobrych relacji z klientami,
- pozytywnego nastawienia,
- pełnoletności.