projektpraca.eu

Szukasz pracy? Ona Ciebie też! Trwa rekrutacja

Ola
  • Dodano: 05 października 2021
  • Ważna do: 19 października 2021

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem oddziału, trwa rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. potwierdzeń wcześniej umówionych spotkań.

Nie martw się, nie wymagamy doświadczenia ! Każdy z nas kiedyś zaczynał :)

Praca u nas to nie tylko zgrany i otwarty na nowe osoby, zespół dobrych znajomych  ale także jasne zasady pracy!

Oferujemy:

-        Konkurencyjne zarobki - wynagrodzenie w oparciu o konkurencyjną stawkę podstawową  i atrakcyjny system premiowy!

-        Elastyczny grafik,

-        Pracę od pn do pt, w stałych niezmiennych godzinach (8-16) + dwie wybrane soboty w miesiącu,

-        Przyjazną atmosferę,

-        Możliwość awansu w strukturach firmy.

Oczekujemy:

-        Zaangażowania w powierzone obowiązki,

-        Pozytywnego  nastawienia,

-        Nienagannej dykcji.

Dla nas nie ma znaczenia czy masz 20, 30 czy 50 lat!

Dla nas liczy się Twoja otwartość, chęć działania i podnoszenie kwalifikacji!

Jesteś zainteresowana/ y - Aplikuj, to właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz do nas i stań się członkiem naszego zgranego zespołu

Wymagania

BRAK