projektpraca.eu

Sprzątaczka/pracownik porządkowy

Spółka Cywilna
  • Dodano: 24 czerwca 2020
  • Ważna do: 03 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Brzeziny gmina Morawica

 Sala bankietowo konferencyjna/budynek usługowo-handlowy zatrudni Panią do wykonywania prac porządkowych!

  Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie sali bankietowo-konferencyjnej przed i po przyjęciach
  • dbałość o czystość korytarzy, schodów
  • przygotowywanie pokoi dla gości
  • utrzymanie czystości na terenie obiektu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie
  • Przyjazną i miłą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zapewniamy:

- środki i sprzęt konieczne do właściwego wykonywania usługi

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numer: 607 607 070

Wymagania

Wymagania od kandydatów:

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność dobrego rozplanowania czasu pracy
  • Punktualność
  • Dyspozycyjność
  • Dokładność
  • Rzetelność
  • osoba ubiegająca się o pracę może posiadać grupę inwalidzką/orzeczenie o niepełnosprawności umiarkowanej lub być rencistą