projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Hejo Agency
  • Dodano: 19 października 2020
  • Ważna do: 02 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

Dzień dobry,

do Hejo Agency (www.hejo.agency) poszukujemy pracownika działu sprzedaży w roli handlowca. Posiadamy bogate zaplecze usług w zakresie szerokopojętego marketingu tj. usługi fotograficzno-video, social media marketing, web development oraz projektowania graficznego. Z pośród każdej z powyższych mamy ciasne specjalizacje, w których dominujemy lub dążymy do tego, aby zostać ekspertem branżowym.

Zakres obowiązków na powyższym stanowisku:

  • Pozyskiwanie kontaktów do potencjalnych klientów
  • Nawiązywanie pierwszego kontaktu z osobami zainteresowanymi
  • Prezentowanie oferty oraz stanie w obronie wartości firmy
  • Odbywanie spotkań z klientem
  • Wyznaczanie celów oraz dopinanie miesięcznych planów sprzedażowych
  • Wedle zainteresowania - zaangażowanie w procesy kreatywne firmy

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o obustronnie korzystną formę
  • Prowizje od sprzedaży oraz bonusy za dobre wyniki sprzedażowe
  • Stanowisko pracy w biurze stacjonarnym oraz możliwość pracy zdalnej
  • Ciekawy produkt i młody dynamiczny zespół (musiałem to napisać)

Wymagania

Osoba, której poszukujemy powinna wykazywać się:

  • Otwartością oraz komunikatywnością
  • Pozytywnym nastawieniem oraz wysoką kulturą osobistą
  • Skutecznością oraz nastawieniem na cel
  • Umiejętnością prowadzenia pojazdu (najlepiej z prawo jazdy kat. B i własnym autem)

Poszukujemy osoby nietuzinkowej, która czuje branże digitalowo-kreatywną. Rozumie procesy, które zachodzą w świecie nowych technologii i z poczuciem misji będzie krzewić nasze usługi.