projektpraca.eu

Specjalista ds. Sprzedaży i Merchandisingu

Adecco
  • Dodano: 26 marca 2019
  • Ważna do: 26 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o. o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży i Merchandisingu.

Jeśli posiadasz doświadczenie lub po prostu szukasz ciekawej pracy - Aplikuj!

Do Twoich zadań będzie należeć:

- budowanie jak najlepszej widoczności wykładanych produktów

- regularne wizyty w wyznaczonych punktach zgodnie z planem pracy

- pełnienie roli ambasadora marki

- regularne raportowanie wyników pracy

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

-atrakcyjne wynagrodzenie

-prace od poniedziałku do piątku

-możliwość rozwoju i wzbogacenia doświadczenia zawodowego

-prace w przyjaznej atmosferze

Wymagania

Wymagania:

-chęć do pracy

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

CV należy wysyłać poprzez link aplikacyjny znajdujący się poniżej.