projektpraca.eu

Specjalista ds. rekrutacji

VV Finance Sp. z o. o.
  • Dodano: 03 czerwca 2019
  • Ważna do: 03 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla określonych stanowisk (kandydaci aktywni i pasywni),

Budowanie bazy kandydatów i klientów

Publikowanie ogłoszeń i selekcja kandydatów

Selekcja i weryfikacja nadesłanych aplikacji,

Direct search

Prowadzenie ocen okresowych pracowników,

Prowadzenie działań Employer Brandingowych

(w tym udział w targach pracy, spotkaniach biznesowych, kontakt z uczelniami, wprowadzanie nowych pracowników),

aktualizowanie bieżącego zapotrzebowania na pracowników.

Budowanie relacji z kandydatami,

Regularny kontakt biznesowy z klientami

Prowadzenie rozmów i utrzymywanie relacji z klientami i kandydatami

Prowadzenie statystyk i opracowywanie raportów dotyczących procesów rekrutacji.

Wymagania

Minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

Praktyczna wiedza z zakresu ocen pracowniczych,

Komunikatywność, odpowiedzialność za wykonywana prace,

Doskonała organizacja pracy, systematyczność, zdolność budowania długotrwałych relacji, otwartość, umiejętność słuchania.