projektpraca.eu

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

Euro Call Center
  • Dodano: 11 sierpnia 2020
  • Ważna do: 11 września 2020

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce

Poszukiwana osoba powinna posiadać podstawową wiedzę z szeroko pojętą reklamą i marketingiem.
Jesteśmy otwarci na Kandydatów/ Kandydatki, którzy są na początku kariery zawodowej i poszukują ciekawej, zróżnicowanej pracy.

Zakres obowiązków:
-współtworzenie i realizacja strategii marketingowej we wszystkich kanałach sprzedaży,
-prowadzenie od podstaw kampanii nastawionych na pozyskiwanie nowych klientów B2B w kanałach on-line i social media,
-analiza danych rynkowych oraz działań konkurencji wraz z monitorowaniem   mediów branżowych,
-przygotowywanie i wysyłka newsletterów oraz mailingów,
-optymalizacja strony internetowej: utrzymanie, aktualizacja treści,
-opracowywanie i nadzór nad przygotowaniem materiałów marketingowych i   produktowych,
-prowadzenie profilu firmowego w social media,
-realizacja innych zadań wynikających z pracy działu,
-budowanie i utrzymanie długofalowych relacji biznesowych, zarówno z    nowymi, jak i dotychczasowymi klientami;
-aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
-kompleksowa obsługa klientów w obszarze B2B (przygotowywanie ofert i umów, prowadzenie negocjacji handlowych, opieka w trakcie umowy);

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku ;
wykształcenie wyższe (marketing, reklama, zarządzanie lub doświadczenie w sprzedaży),
- znajomość programów Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
- bardzo dobra obsługa narzędzi pracy (programy wspierające sprzedaż, pakiet Mc Office);
samodzielność, umiejętność zarządzania obowiązkami i własne inicjatywa;

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od sukcesów i doświadczenia,
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie,
-niezbędne narzędzia pracy,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-bardzo dobra atmosfera;
-realny wpływ na działania obiektu, możliwość wprowadzenia swoich   pomysłów.

Zgłoszenia proszę przesyłać na maila: foxir.hr@gmail.com

W temacie wiadomości proszę o dopisanie nazwy stanowiska pracy