projektpraca.eu

Przyjmę na praktykę studencką zdalnie / umowę zlecenie

Anna Mieszkowska
  • Dodano: 03 grudnia 2021
  • Ważna do: 17 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Mogę przyjąć na praktykę studencką zdalnie, lub umowę zlecenie prowizyjną.
Mogą być osoby z grupą inwalidzką.

Agencja marketingowa wystartowała 3 lata temu.
Główna tematyka: beauty, moda, lifestyle (z akcentem na sport Pole Dance).
Praktykant nauczy się:
korzystać z narzędzi internetowych jak płatne kampanie na FB i Google,
analiza wyników sprzedażowych,
podstawy fotografii produktowej, przy pomocy telefonu komórkowego,
montaż video na YT,
opisy sprzedażowe produktów (copywriting),
prowadzenie Jednoosobowej działalności gospodarczej na terenie Polski - aspekty prawne, podatkowe, opinia.

Wymagania

Do obowiązków będzie należeć:
- pozyskiwanie kontaktów do klientów,
- prowadzenie profili Social Media,
- jeśli jesteś z zagranicy i biegle posługujesz się językiem rosyjskim lub angielskim - przygotowanie tekstów na stronę firmową dodatkowo płatne do ustalenia.

Startujemy teraz z dodatkowym projektem sprzedażowym kalendarzy - przewidujemy % od sprzedaży.