projektpraca.eu

Pracownik produkcji

Adecco Poland
  • Dodano: 26 września 2022
  • Ważna do: 10 października 2022

Opis stanowiska pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko- Pracownik produkcji

Potrzebujemy Ciebie jeśli:

  • Szukasz zajęcia na produkcji,
  • Jesteś dyspozycyjna/y do pracy od poniedziałku do piątku na 3 zmiany, Wyrażasz chęć współpracy na umowę zlecenie
  • Chcesz pracować w Kielcach lub pod Kielcami- Twój wybór
  • Wynagrodzenie w Kielcach przy przepracowanych 168 godzinach nie niższe niż 4200zł brutto (jeśli posiadasz status ucznia/ studenta 4200zł na rękę)
  • Wynagrodzenie pod Kielcami przy przepracowanych 168 godzinach nie niższe niż 3300zł brutto (jeśli posiadasz status ucznia/ studenta 3300zł na rękę)

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Chęci do pracy
  • Posiadania książeczki sanepidowskiej,
  • Dyspozycyjności do odbycia rozmowy rekrutacyjnej w oddziale Adecco w Kielcach ul. Źródłowa 2/7

Masz zagwarantowane:

  • Wynagrodzenie wypłacone w formie przelewu do 14stego dnia miesiąca Opłacone wszystkie składki
  • Wdrożenie i opiekę w pierwszym tygodniu pracy
  • Odzież roboczą

Więcej informacji pod numerem telefonu.