projektpraca.eu

Pracownik biurowy

Euro Callcenter Sp. z o.o.
  • Dodano: 21 października 2020
  • Ważna do: 04 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

irma outsourcingowa oddział w Kielcach poszukuje osoby na stanowisko:

Jesteśmy młodą i dynamiczną spółką działającą w obszarze nowych technologii oraz usług Call Center. Zatrudniamy ponad 500 pracowników, a nasza podstawowa działalność skupia się na świadczeniu usług z zakresu outsourcingu procesów biznesowych.

Rozwijamy nasz własny dział programistyczny dzięki czemu jesteśmy jedną z niewielu spółek CC na rynku polskim, która może poszczycić się prawdziwie nowatorskimi ideami oraz nowinkami technologicznymi, które pomagają nam oraz naszym pracownikom, w ich codziennej pracy.

Zapewniamy:

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole

  • Zatrudniamy w oparciu o umowę zlecenie

  • Wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii

  • Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie CV na adres:agsyska@eurocallcenter.pl

Maila proszę zatytułować: ?Rekrutacja Pracownik Biurowy ? Kielce?.

Wymagania

Wymagania:

  • Dyspozycyjność

  • Biegła znajomość arkusza kalkulacyjnego

  • Umiejętność posługiwania się Mapami Google

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra organizacja pracy oraz motywacja