projektpraca.eu

Pracownik biurowy - ubezpieczenia

Clicket.pl
  • Dodano: 15 lipca 2021
  • Ważna do: 29 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko pracownika biurowego w agencji ubezpieczeniowej, którego zadaniem będzie obsługa administracyjna dokumentów oraz pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy biznesowej. Dodatkowo osoba ta będzie odpowiedzialna za odbieranie telefonów i obsługę klientów.

Szukamy osoby z potencjałem, bez konieczności posiadania doświadczenia na podobnym stanowisku.

Godziny pracy biura: 8:00-16:00

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Wymiar czasu pracy: elastyczny

W zamian gwarantujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 19,00 PLN brutto za godzinę
  • wynagrodzenie dodatkowe w postaci prowizji od sprzedaży
  • świeżo mieloną, dobrą kawę :)
  • spokojne i przyjazne środowisko pracy
  • wsparcie szkoleniowo-merytoryczne
  • niezbędna narzędzia do pracy (komputer, telefon)
  • możliwość rozwoju w kierunku sprzedaży

Wymagania

  • podstawowa umiejętność obsługi Word i Excel
  • język angielski w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym