Praca od pn-pt! Umawianie spotkań z agentem ubezpieczeniowym

Telbridge
  • Dodano: 16 października 2019
  • Ważna do: 16 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Praca dla osób dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20.

Poszukujemy osób komunikatywnych i pełnoletnich. Zapewniamy zwrot za udział w szkoleniu wstępnym i wprowadzenie do wykonywania obowiązków.
Praca nie jest związana ze sprzedażą, proponujemy dogodny termin oraz godzinę spotkania z Agentem.

Oferujemy:

-indywidualnie ustalane godziny pracy

-współpracę na podstawie umowy zlecenie z odprowadzanymi składkami ZUS

-stawkę 14,70 zł brutto/h + premie

-dogodne warunki i miłą atmosferę

-ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport

-500 zł za doświadczenie w branży!

Poznaj nas lepiej: facebook.com/telbridgekielce

Prosimy o załączenie klauzuli:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 ? 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.?

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD [iod(małpa)telbridge.pl] spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.