projektpraca.eu

Pakowacz / Składacz słuchawek

Ambits
  • Dodano: 21 września 2021
  • Ważna do: 05 października 2021

Opis stanowiska pracy

AMBITS POLSKA

Zajmujemy się produkcją przenośnego sprzętu audio

Oferujemy przy tym profesjonalne doradztwo, zapewniamy pełne wsparcie techniczne..

W związku z kolejnymi zamówieniami, obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko: Pakowacz/Składacz słuchawek

Słuchawki są bardzo proste w montażu i zmontuje je nawet nie doświadczona kobieta nieobeznana w elektronice. Słuchawki zrobione są z modułów więc nie trzeba nic lutować i nie trzeba się znać na elektronice by je składać.

Wymagania

  • Sprawne ręce oraz wzrok
  • Dokładność
  • Staranność
  • Zaplecze domowe
  • Chęć do pracy

Oferujemy

  • szkolenia zdalne
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 6000zł + premia
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • gwarancję stabilnego zatrudnienia na minimum rok
  • zdalną, ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
  • miła atmosfera w ciekawym, pomocnym, wesołym zespole
  • bezpłatny przywóz i odbiór materiałów

Osoby zainteresowane ofertą proszę aplikować po przez portal podając swój aktualny adres email oraz numer telefonu