projektpraca.eu

Pakowacz / Składacz praca w domu - rekrutacja cała Polska

EZ Home Polska
  • Dodano: 22 września 2021
  • Ważna do: 06 października 2021

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy międzynarodową firmą działającą od 10 lat

Zajmujemy się produkcją systemów inteligentnego domu EZ.

Oferujemy przy tym profesjonalne doradztwo, zapewniamy pełne wsparcie techniczne. Nawiązujemy i utrzymujemy stałe relacje z architektami i klientami.

Jesteśmy jednym z liderów produkcji inteligentnego systemu Smart Dom EZ.

W związku z planowanym otwarciem oddziału w Polsce, obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko: Pakowacz/Składacz urządzeń EZ

Urządzenie jest bardzo proste w składaniu, składa się z 5 elementów, które trzeba ze sobą złożyć nic nie trzeba lutować, nie trzeba znać się na elektronice.

Wymagania

  • Sprawne ręce oraz wzrok
  • Dokładność
  • Staranność
  • Zaplecze domowe ( praca zdalna w domu )
  • Chęć do pracy
  • mile widziane kobiety

Oferujemy

  • wsparcie osoby z zespołu, która wprowadzi nową osobę i zapozna Cię z zdaniem
  • szkolenia zdalne
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 6000zł + premia
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • gwarancję stabilnego zatrudnienia na minimum rok
  • zdalną, ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
  • miła atmosfera w ciekawym, pomocnym, wesołym zespole
  • bezpłatny przywóz i odbiór materiałów ( praca w domu )

Osoby zainteresowane ofertą proszę aplikować po przez portal lub https://ezhome.com.pl zakładka Kariera podając swój aktualny adres email.