projektpraca.eu

Pakowacz kosmetyków

Divine Polska
  • Dodano: 18 października 2021
  • Ważna do: 01 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

Divine zajmuje się produkcją kosmetyków, produktów kosmetycznych a także wytwarzaniem sztucznej biżuterii

Działamy na całym świecie i szukamy osób do pracy w domu.

Szukamy osób, które chętnie podjęłyby się:

- pakowaniem kart podarunkowych

- pakowaniem niezbędników kosmetycznych

- pakowaniem kosmetyków

- składaniem i pakowaniem sztucznej biżuterii

Zapewniamy:

- wsparcie

- pracę w miejscu zamieszkania

- bezpłatny przywóz i odbiór materiałów

- możliwość rezygnacji w każdej chwili bez konsekwencji

- brak opłat i kaucji

- brak odpowiedzialności materialnej

- wypłatę wynagrodzenia od razu przy odbiorze materiałów

- możliwość wpłaty zaliczki

Wynagrodzenie w zależności od wykonanej pracy: 800 Euro-2.200 Euro

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji ze swoim CV a adnotacją RODO ( w CV podając aktualny adres email i numer telefonu )

Wymagania

Dokładność, Polskie obywatelstwo, pełnoletność