projektpraca.eu

Obsługa infolinii - język chorwacki

Telbridge
  • Dodano: 27 kwietnia 2021
  • Ważna do: 11 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jednym z największych multijęzykowych contact center, od 16 lat pracujemy dla Partnerów z branży telekomunikacyjnej i finansowej. Specjalizujemy się w outsourcingu obsługi klienta i sprzedaży, zatrudniamy ponad 1000 pracowników w 6 oddziałach w Polsce.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy komunikatywnych osób ze znajomością języka chorwackiego.

Miejsce pracy: Kielce

Będziesz odpowiedzialny za:
- obsługę Klientów infolinii (połączenia przychodzące)
- udzielanie informacji oraz wprowadzanie zgłoszeń do systemu
- budowanie pozytywnych relacji z Klientami

W zamian oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego
- profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje
- stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę pracy
- wynagrodzenie: od 25 zł/h + premie
- pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 ? 17:00
- kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny-
661 610 862

Prosimy o umieszczenie klauzuli:
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49,

25 - 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.

Wymagania

Oczekujemy:

- bardzo dobrej znajomości języka chorwackiego
- podstawowej znajomości pakietu MS Office
- komunikatywności i zaangażowania