projektpraca.eu

Mechanik

Bio-Med Sp. z o.o.
  • Dodano: 13 lipca 2021
  • Ważna do: 31 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Firma Bio-Med Sp. z o.o. w Szczukowskich Górkach gm. Piekoszów poszukuję pracowników na stanowisko: Mechanik.

Umowa zlecenie na 3 miesiące, po tym okresie umowa o pracę.

Opis stanowiska pracy:

- konserwacja i nadzór nad maszynami i urządzeniami linii produkcyjnej

- diagnozowanie awarii i ich usuwanie

- modernizowanie i remonty maszyn i urządzeń

- przestrzeganie zasad i procedur

- bieżące naprawy

Wymagania

- wykształcenie zawodowe bądź średnie kierunkowe

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- znajomość układów automatyki

- mile widziane uprawnienia spawalnicze, elektryczne i gazowe

- umiejętność pracy w zespole

- gotowość i chęć do zdobywania oraz rozwijania wiedzy z zakresu zajmowanego stanowiska

- dyspozycyjność oraz zaangażowanie

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Kontaktując się z nami za pomocą poczty elektronicznej prosimy w temacie lub treści maila wpisać stanowisko na jakie Państwo aplikują.