projektpraca.eu

Konsultant Obsługi BOT - zmiana popołudniowa

Tele-Promo
  • Dodano: 01 lipca 2020
  • Ważna do: 01 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Konsultant Obsługi BOT

Jako jedyna firma na rynku w branży call center oferujemy pracę bez użycia głosu!!

Do Twoich zadań należeć będzie:

-wykonywanie operacji systemowych

-raportowanie wyników do przełożonego

-ścisła współpraca z trenerami

My oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie +system premiowy

-szkolenia pozwalające rozwijać nowe umiejętności

-wsparcie merytoryczne

-konkursy z nagrodami

-wyjścia integracyjne

Jeśli więc chcesz razem z nami tworzyć nowe standardy w branży call center , zgłoś się już dziś.

Od kandydatów oczekujemy:

-dyspozycyjności (pon-pt 15-20 + 2 soboty w miesiącu)

-sumienności

-podstawowej obsługi komputera

-chęci do pracy

-otwartości na zmiany

Nie zwlekaj dłużej, aplikuj już dziś!!

CV proszę wysyłać na adres: (foxir.hr@gmail.com)

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych mna potrzeby przyszłych rekrutacji.