Konsultant ds. utrzymania klienta sieci Play - elastyczny grafik!

Telbridge sp. z o.o. sp. k.
  • Dodano: 03 października 2022
  • Ważna do: 09 października 2022

Opis stanowiska pracy

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Konsultant ds. utrzymania klienta sieci Play!

Miejsce pracy: Kielce, ul. Zagnańska 49

Twoje najważniejsze zadania to:

  • telefoniczna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • wprowadzanie danych do systemu
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • przedłużanie umów

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia min. średniego
  • komunikatywności i zaangażowania
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktu z innymi
  • podstawowej znajomości obsługi komputera

Oferujemy:

  • długotrwałą i stabilną współpracę z możliwością awansu
  • atrakcyjne wynagrodzenie 19.70zł/h + premie uzależnione od Twoich wyników
  • elastyczny grafik w ramach godzin (pon-pt 8-21, sb 9-17)
  • profesjonalne szkolenia wstępne w pełni przygotowujące do współpracy (nie musisz posiadać doświadczenia)
  • kartę MultiSport,
  • program lojalnościowy, konkursy z ciekawymi nagrodami
  • wsparcie przełożonego oraz pozytywną atmosferę

Bez względu na to, jaki masz pomysł na swoją przyszłość, umiejętności i kompetencje, jakie u nas zdobędziesz, pozwolą Ci być konkurencyjnym na rynku pracy.

Obawiasz się, że nie podołasz? Spokojnie, każdy z nas kiedyś zaczynał. Oferujemy pakiet szkoleń w pełni przygotowujący do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Telbridge sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 – 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.”