projektpraca.eu

Instruktor narciarstwa/snowboardu

Angloville
  • Dodano: 23 października 2019
  • Ważna do: 23 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Kogo szukamy?
- osobę o uprawnieniach wychowawcy kolonijnego
ORAZ uprawnieniach instruktora rekreacji o specjalności snowboard
ORAZ uprawnienia instruktora rekreacji o specjalności narciarstwo
Termin: 16.02- 22.02 Willa Tatry, Małe Ciche, wyjazd z Warszawy

Obowiązki: 4 godz. spędzasz na stoku, resztę czasu w obiekcie z grupą- koordynujesz program językowy.
Co oferujemy?
Pracę w ciekawym, międzynarodowym środowisku w jednej z szybciej rozwijających się firm językowych w Europie- Angloville.

Zarobki: 250 zł brutto/ dzień plus zakwaterowanie i pełne wyżywienie.
Jeśli, więc lubisz pracę z ludźmi, potrafisz podejmować zespołowe decyzje i masz pozytywną energię- aplikuj do nas!

Odezwiemy się do wybranych osób :)
Prosimy o załączenie klauzuli RODO dostępnej tutaj: https://angloville.pl/?/10/Klauzula_informacyjna_RODO_CV.pdf

Wymagania

Orzeczenie do celów sanitarno- epidemiologicznych

Kurs na wychowawcę/ czynny nauczyciel

Instruktor narciarstwa/ snowboardu

Zaświadczenie o niekaralności

Ukończenie szkoły średniej

Wiek min. 18 lat.