projektpraca.eu

Infolinia firmy kurierskiej/ praca od zaraz!

Telbridge sp. z o.o. sp. k.
  • Dodano: 04 października 2022
  • Ważna do: 09 października 2022

Opis stanowiska pracy

Dołącz do super projektu obsługowego bez elementów sprzedaży i bez umawiania spotkań. Tylko obsługa połączeń przychodzących. Odbieramy połączenia, odpowiadamy na pytania. Zazwyczaj klienci dopytują gdzie jest kurier, gdzie jest przesyłka, chcą zmienić datę, adres odbioru/dostarczenia przesyłki.

Współpraca poprzedzona szkoleniem.

Miejsce pracy: Kielce ul. Zagnańska 49

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w wymiarze 6 lub 8 godzin dziennie między pon.-pt. 8-20, 2x sob. 8-15
  • dyspozycyjności na kilkudniowe szkolenie

Oferujemy:

  • umowę zlecenie ze składkami ZUS
  • podstawę wynagrodzenia - 19,70 zł/h brutto
  • czas na nabranie pewności siebie przy wsparciu osób bardziej doświadczonych
  • możliwość pracy w trybie Home Office, jeśli tylko poczujesz, że jesteś na to gotowy (zazwyczaj okres wdrożeniowy trwa 3 miesiące)
  • elastyczny grafik
  • 500 zł za polecenie znajomego do pracy,
  • kartę MultiSport oraz dostęp do grupowego ubezpieczenia,

Jeżeli dalej czytasz to ogłoszenie to nie zastanawiaj się dłużej tylko wyślij nam swoje CV, a w nim kilka słów o sobie. Twoje CV trafi do Agaty i Sylwii, które skontaktuje się z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Telbridge Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 – 528 Kielce w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu. Pełna wersja klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie www.telbridge.pl”.