projektpraca.eu

Hostessa - targi Plastpol Kielce

Adecco
  • Dodano: 13 marca 2019
  • Ważna do: 20 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku prace dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatki na stanowisko Hostessy.

Miejsce pracy: Kielce, Targi Plastpol 2019

Oferujemy:

-współprace w oparciu o umowę zlecenie,

-atrakcyjne wynagrodzenie: 28 zł brutto/h,

-miłą atmosferę,

-możliwość uczestnictwa w ciekawym projekcie

-możliwość zdobycia

Do obowiązków Hostessy będzie należeć:

-usługi kelnerskie(wydawanie zimnych i ciepłych napojów)

-pomoc przy pracach kuchennych

Wymagania

-pracowitość,

-doświadczenie w pracy na targach ,

-podstawowa znajomość

CV należy składać poprzez link aplikacyjny zamieszczony poniżej.

Zapraszamy do aplikowania!