projektpraca.eu

Grafik komputerowy / Pracownik biurowy

PH SPORT PAWEŁ HANDZEL
  • Dodano: 11 lutego 2019
  • Ważna do: 11 marca 2019

Opis stanowiska pracy

PEHA - nowa marka na rynku polskim, działająca od 2015 roku, produkująca odzież sportową do gier zespołowych (piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej) poszukuję pracownika na stanowisko: GRAFIK KOMPUTEROWY/PRACOWNIK BIUROWY. Więcej informacji o firmie na stronie: www.pehasports.com

Opis stanowiska:

-        obróbka plików nadesłanych przez Klienta

-        przygotowywanie wizualizacji i layoutów

-        realizacja zlecenia od projektu do etapu druku

-        projektowanie kreacji online do kampanii e-marketingowych

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego.
  • znajomość zasad panujących na Facebooku
  • znajomość podstaw copywritingu
  • umiejętność świadomej obsługi aparatu fotograficznego
  • zainteresowanie wydarzeniami sportowymi (piłka nożna, siatkówka, koszykówka)

Co oferujemy?

  • stabilną i stałą pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach w firmie

Poszukujemy pracownika na pełny etat lub część etatu. Chętnie rozważymy kandydatury zdolnych studentów lub absolwentów studiów artystycznych.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość programów CorelDraw i Adobe Photoshop
  • kreatywność
  • samokontrola
  • zaangażowanie
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność pracy zespołowej