projektpraca.eu

Doradca klienta/ Starachowice

Prima Tel
  • Dodano: 04 sierpnia 2020
  • Ważna do: 11 września 2020

Opis stanowiska pracy

Oferujemy prace w biurze w centrum miasta.

Głównym obowiązkiem będzie Telefoniczna Obsługa Klienta. Realizujemy proste projekty niesprzedażowe- potwierdzanie spotkań. Z nami zdobędziesz cenne doświadczenie lub udoskonalisz swoje kwalifikacje.

Interesujesz nas Ty i Twoje kompetencje, nie wymagamy od Ciebie doświadczenia- szybko i profesjonalnie przygotujemy Cię do samodzielnej pracy. Wynagrodzimy Cię za Twoją komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Gwarantujemy:

pracę w systemie jednozmianowym,

stabilne zatrudnienie, dłuższą współpracę,

gwarantowaną stawkę godzinową 12,72 netto plus premie za zaangażowanie i sukcesy,

bezpłatne szkolenie przygotowujące,

pomoc przełożonych na każdym etapie pracy,

możliwość zdobycia doświadczenia, jasną ścieżkę kariery i awans na wyciągnięcie ręki.

Nasze wymagania, czyli to co najbardziej doceniamy u naszych pracowników:

pozytywne nastawienie do świata i ludzi,

komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

dyspozycyjność.

Odkryj swój potencjał i rozwijaj się dzięki naszym możliwościom!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na rozmowę kwalifikacyjną. Z przyjemnością przedstawimy szczegóły współpracy.

Wyślij swoje CV, NIE CZEKAJ!

Wymagania

brak