projektpraca.eu

Doradca ds. nieruchomości

Scyzoryk Group Sp z o.o.
  • Dodano: 30 lipca 2021
  • Ważna do: 13 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Praca - Pośrednik w obrocie nieruchomościami Scyzoryk Nieruchomości

Miejsce pracy - Kielce

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona jako Agent Nieruchomości będzie odpowiedzialna za:

  • Pozyskiwanie ofert nieruchomości do sprzedaży/wynajmu
  • Pozyskiwanie klientów i kompleksową obsługę procesu transakcji
  • Monitorowanie rynku nieruchomości
  • Kreowanie własnego wizerunku, oraz budowanie marki Scyzoryk Nieruchomości

Oferujemy:

  • Bardzo konkurencyjne warunki wynagradzania oparte na systemie prowizyjnym
  • Pracę w młodym zespole
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie na umowę agencyjną lub umowę zlecenie
  • pokrywamy wszystkie koszty (marketing, systemy itp)
  • pokrywamy cały koszt szkolenia początkowego

Działamy na terenie województwa Świetokrzyskiego

Chcesz wiedzieć więcej? zapraszamy na www.scyzoryk-nieruchomosci.pl

Zainteresowanych proszę o wysłanie CV

Wymagania

Wymagania:

  • Przedsiębiorczość, oraz nastawienie na rozwój zawodowy
  • Wysokie zaangażowanie, pracowitość, chęc do pracy
  • Samodzielność, Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy B
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • Doświadczenie w branży jak i licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami będą dodatkowymi atutami